VRÁTENIE TOVARU

Podľa §7 zákona 102/2014 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode môže spotrebiteľ (teda fyzická osoba podľa § 52 ods. 4 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka, ktorá pri uzatváraní a plnení kúpnej zmluvy nekoná v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti) vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 14 dní od jeho prevzatia. Cena za tovar vrátane poštovného a balného, bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru, najneskôr do 14 dní od doručenia. Bližšie informácie sa dozviete v našich Všeobecných Obchodných Podmienkach , ako aj informácie o tom, ako postupovať v prípade, že chcete tovar reklamovať.

V prípade zakúpenia digitálneho produktu (video-kurz, meditácie,…) podľa paragrafu 7 ODS. 6 písm. L zákona c. 102/2014 spotrebiteľ nemá právo na odstúpenie ak predmetom kúpnej zmluvy je poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s vyslovnym súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o Tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca Rači na odstúpenie od zmluvyodľa paragrafu 7 ODS. 6 písm. L zákona c. 102/2014 spotrebiteľ nemá právo na odstúpenie ak predmetom kúpnej zmluvy je poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s vyslovnym súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o Tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca náraok na odstúpenie od zmluvy. 

(poznámka: Ak ste si zakúpili digitálny produkt a nie ste s ním spokojný, kontaktujte ma: rád vyhoviem k vašej spokojnosti a vypočujem si prípadnú kritiku, či iné nezrovnalosti.)

AKO VRÁTIŤ TOVAR ?

  1. Vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy – Formulár na odstúpenie od zmluvy
  2. Do formuláru nezabudnite vpísať číslo bankového účtu na vrátenie peňazí v IBAN forme. – Prosíme čo najčitateľnejšie
  3. Zabaľte tovar spolu s vyplneným formulárom a balík pošlite doporučene na našu adresu (stačí ako doporučený list, ak to váha a rozmery dovolia). V zmysle všeobecných obchodných podmienok.

Pozor neposielajte nám balík na dobierku. Takýto balík nebude prevzatý.

Prosím, ak je to možné, tak nás písomne (sms, alebo e-email) vopred informujte o odosielaní tovaru na našu adresu.

Tovar je potrebné vrátiť na túto adresu:

Michal Drienik, Bojnická cesta 590/39A, Kanianka 97217

Kontakt:
tel.č.: +421944346821
email: info@michaldrienik.sk

Odporúčame zásielky odosielať doporučene a uschovať si podacie číslo, kvôli prípadnému nedodaniu zo strany prepravnej spoločnosti a preto si prosím kontrolujte stav vašej zásielky na vrátenie. Nič zbytočne neodkladáme a vaše vrátenie / požiadavku vybavíme ihneď, ako to bude možné.

  • Ak si želáte vymeniť produkt, ktorý ste si u nás zakúpili, kontaktujte nás na email: info@michaldrienik.sk

Ak tovar reklamujete, vyplňte tento formulár.