VRÁTENIE TOVARU

Podľa §7 zákona 102/2014 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode môže spotrebiteľ (teda fyzická osoba podľa § 52 ods. 4 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka, ktorá pri uzatváraní a plnení kúpnej zmluvy nekoná v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti) vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 14 dní od jeho prevzatia. Cena za tovar vrátane poštovného a balného, bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru, najneskôr do 14 dní od doručenia. Bližšie informácie sa dozviete v našich Všeobecných Obchodných Podmienkach , ako aj informácie o tom, ako postupovať v prípade, že chcete tovar reklamovať.

 

AKO VRÁTIŤ TOVAR ?

  1. Vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy – Formulár na odstúpenie od zmluvy
  2. Do formuláru nezabudnite vpísať číslo bankového účtu na vrátenie peňazí v IBAN forme. – Prosíme čo najčitateľnejšie
  3. Zabaľte tovar spolu s vyplneným formulárom a balík pošlite doporučene na našu adresu (stačí ako doporučený list, ak to váha a rozmery dovolia). V zmysle všeobecných obchodných podmienok.

Pozor neposielajte nám balík na dobierku. Takýto balík nebude prevzatý.

Prosím, ak je to možné, tak nás písomne (sms, alebo e-email) vopred informujte o odosielaní tovaru na našu adresu.

Tovar je potrebné vrátiť na túto adresu:

Michal Drienik
J.I.Bajzu 818/7
97101 Prievidza

Kontakt:
tel.č.: +421944346821
email: info@michaldrienik.sk

Odporúčame zásielky odosielať doporučene a uschovať si podacie číslo, kvôli prípadnému nedodaniu zo strany prepravnej spoločnosti a preto si prosím kontrolujte stav vašej zásielky na vrátenie. Nič zbytočne neodkladáme a vaše vrátenie / požiadavku vybavíme ihneď, ako to bude možné.

Ak ste si nesprávne odmerali napríklad obvod zápästia a nesadol vám vyrobený náramok, je vám tesný, či príliš voľný, môžete nás kontaktovať na email alebo telefonicky. Oznámite nám, aká veľkosť by vám sedela, pošlete nám výrobok na vyššie uvedenú adresu a my vám samozrejme výrobok bez zbytočného odkladania prerobíme.

  • Ak si želáte vymeniť produkt, ktorý ste si u nás zakúpili, kontaktujte nás na email: info@michaldrienik.sk