Affiliate marketing

Chceli by ste si slušne zarobiť vďaka vášmu blogu, instagramu, Facebookovej stránke, Youtube, či inému spôsobu komunikácie s vašimi sledovateľmi?

Ak máte záujem o Affiliate marketing v rámci predaja digitálnych produktov na stránke michaldrienik.sk, kontaktujte ma na email info@michaldrienik.sk a ja vám pošlem viac detailov a možnosti spolupráce. Peniaze dostanete každý mesiac bez zbytočného odkladu priamo na váš účet.

Ako to funguje?

Je to internetový marketing, kde partneri (v tomto prípade vy) propagujú služby, či produkty inej firmy, či značky (v tomto prípade moje produkty). Získate províziu z každého jedného predaja. Každý predaj je odsledovaný vďaka unikátnemu kódu, ktorý dostanete. Z vašej strany nie je nutná žiadna technická zdatnosť. Všetko vám vysvetlí a nastaví môj tím, či priamo ja.

Produkty môžete propagovať formou článku na vašom blogu, či ako odporúčanie na sociálnej sieti, alebo napríklad vo videu či v podcaste. Naša spolupráca nebude prísne ohraničená (okrem platby) a nebudem od vás vyžadovať žiadnu presnú propagáciu, či jej frekvenciu. Celý štýl a spôsob a frekvencia propagovania je iba na vás.

K dispozícii je každý digitálny produkt: Video-kurzy, eknihy, audioknihy, meditácie, afirmácie, binaurálne beaty, solfeggio frekvencie,…

V prípade záujmu na kontaktujte na email info@michaldrienik.sk