Najčastejšie otázky

Ak si zakúpim digitálny produkt (čokoľvek na tejto stránke), ako dlho budem čakať, kým ho získam?

 • Zakúpené produkty získavate ihneď po zaplatení a prídu vám na váš email. Ak teda platíte Kartou – MasterCard, Visa,… alebo použijete platbu Apple Pay, či Google Pay, tak vám email s digitálnym produktom príde do 1 minúty (odporúčam skontrolovať aj priečinok SPAM). Ak zvolíte platbu prevodom, digitálny produkt obdržíte v deň pripísania platby na firemný účet, kde ste platbu odoslali.

Akým spôsobom získam prístup k digitálnemu produktu?

 • Obdržíte email s názvom „Vybavená objednávka“. V tomto emaily sa bude nachádzať zoznam produktov, ktoré ste si objednali. Stačí kliknúť na názov produktu v emaily a do mobilu, PC, tabletu, notebooku,… sa vám automaticky stiahne PDF súbor. Na tento súbor kliknete a otvorí sa vám obsah, kde sa bude nachádzať heslo a odkaz. Keď na odkaz kliknete, otvorí vám zaheslovanú stránku, kde zadáte heslo a odomkne sa vám prístup do objednaného produktu. Teda do video-kurzu, audioknihy, meditácií, afirmácií, nahrávok, či čohokoľvek iného.
 • E-Kniha vám príde priamo na email rovnakým spôsobom, avšak sa bude nachádzať už priamo ako obsah PDF súboru – takže iba kliknete a otvorí vám súbor a môžete rovno čítať. Ak potrebujete formát epub, ten vám dopošlem.

Na ako dlho získavam produkty, či prístup do nich?

 • Objednaný produkt je navždy váš pre osobné účely (prezeranie, sťahovanie, študovanie,…). Audioknihy, či rôzne iné skladby a nahrávky si môžete jednoducho stiahnuť jednym kliknutím po tom, čo sa vám zobrazia. Zároveň si ich nemusíte sťahovať, pretože si ich môžete púšťať priamo na stránke a to aj so zamknutou obrazovkou.
 • Obsah video-kurzov máte taktiež zakúpený navždy. Prezerá sa však iba na stránke, ku ktorej dostanete odkaz a heslo. Sťahovanie videí a obsahu by bolo príliš zdĺhavé a náročné, kvôli veľkému množstvu dát. Do kurzu sa budete môcť prihlásiť kedykoľvek.
 • Odporúčam vám uložiť si email „Vybavená objednávka“, alebo samotný PDF súbor s prístupom.
 • Ak by ste sa chceli niekedy vrátiť k obsahu nahrávok, skladieb, či kurzov a nevedeli by ste nájsť email alebo PDF súbor, stačí mi poslať email na info@michaldrienik.sk a ja vám prístup pošlem znovu bez zbytočného čakania.

Získam prístup do celého video-kurzu, alebo sa obsah odomkne postupne?

 • Prístup do celého obsahu vo video-kurzoch získavate okamžite. Nemusíte čakať, kým ubehne nejaký čas na to, aby sa vám postupne odomykali videá, či nemusíte videá prechádzať úplne poporadí, ale môžete si videami aj „preskákať“ podľa názvov samotných videí a ich obsahu.

Ak si zakúpim video-kurz, musím sa niekde na dohodnutý čas prihlasovať, či absolvovať nejaké záverečné skúšky? Ako to prebieha?

 • Slovo „kurz“ môže pôsobiť tak, že sa od vás očakáva účasť v nejaký pravidelný čas – nie je to tak. Sú to VIDEO-kurzy a to znamená, že si obsahom video-kurzov prechádzate ľubovoľne podľa vlastného času, chuti a uváženia.
 • Video-Kurzy sú vytvorené tak, nech ich prezeranie a študovanie obsahu je intuitívne a jednoduché.

Čo sa stane, ak sa rozšíri obsah video-kurzu, či iného produktu?

 • Váš prístup je navždy aj k novo vytvorenému obsahu v danom produkte. Ak si napríklad zakúpite video-kurz manifestácie a pri kúpe je jeho obsah 40 videí a v priebehu roka obsah rozšírim o ďalších 5 videí, zobrazia sa vám aj tie. Inými slovami: Čokoľvek pridám v rámci vami zakúpeného produktu, automaticky získavate.

Ak sa zvýši cena video-kurzu, či iného produktu, musím doplácať peniaze?

 • Nie, nič nemusíte doplácať. Vaša cena a platba je jednorázová a prístup získavate navždy aj napriek zvýšeniu ceny samotného produktu a rozšíreniu jeho obsahu. Video-kurzy postupom času narastajú na cene, to však platí iba pre nového zákazníka, ktorý kurz ešte nemá zakúpený.

Video-kurzy obsahujú videá, ktoré sú verejne nahraté na Youtube, alebo je to jedinečný obsah?

 • Všetky videá vo video-kurzoch sú jedinečné. To znamená, že nikdy neboli zverejnené a boli vytvorené výhradne pre obsah digitálneho produktu. Do video-kurzov dávam maximum úsilia, kreativity, jedinečnosti a hlavne hodnoty.

Môžem si video-kurzy, či nahrávky prezerať a púšťať z viacerých zariadení?

 • Obsah vášho zakúpeného produktu si môžete otvárať kdekoľvek bez obmedzenia. Čiže ak si obsah otvoríte v mobile a poobede chcete pozerať obsah video-kurzov z notebooku, nič vás nebude v tom obmedzovať a môžete tak urobiť.

Môžem si zakúpiť video-kurz, audioknihu, či nahrávky spolu s partnerom, rodinou, či kamarátom?

 • Nech sa páči, na nikoho sa nebudem za také niečo hnevať, či to nejako skúmať a obmedzovať. Pokojne si obsah vášho produktu prepošlite s partnerom, či doma so súrodencom, ak ste sa tak vopred spoločne dohodli. Nič však verejne nezdieľajte, nešírte, ani nikde inde nenahrávajte – obsah je chránený autorskými právami.

Čo ak si nebudem dať vedieť rady s prihlásením k obsahu alebo sťahovaním súborov?

 • Stačí mi napísať email na info@michaldrienik.sk a rád vám pomôžem ihneď váš problém vyriešiť. Aby som vás upokojil, takéto obtiaže sú veľmi zriedkavé a celý postup je spravený tak, aby bol bezproblémový.

Kde nájdem akcie a zľavy a kedy bývajú?

 • Akcie a zľavy na týchto stránkach nebývajú. Stojím si za ich hodnotou, ktorú môžu osobe do života priniesť a za veľkým množstvom času, práce a aj peňazí, ktoré som do vytvorenia investoval.
 • Avšak pri kúpe 2 video-kurzov získavate automaticky 10% zľavu. Výhodný set 2 video-kurzov si objednáte tu.