Knihy autora Michal Drienik

Tvoriť, nahrávať videá, vyrábať produkty,… to sú všetko moje záľuby. Ale písať knihy? To je pre mňa to najväčšie poslanie, ktoré si s láskou napĺňam. Môžete si prezrieť všetky moje diela a naše výtvory značky goodvibes. Zatiaľ som napísal a vydal 5 kníh v ktorých odovzdávam ďalej myšlienky, ktoré mi pomohli a zmenili môj osobný život. Riadim sa pravidlom, že práve rastieme a stúpame vtedy, keď pomáhame ostatným. Každý deň mi čitatelia posielajú krásne emaily, ako si v knihe našli to svoje, ako im pomohli nové vedomosti a čo sa im podarilo v živote zmeniť a zmanifestiť vďaka sile myslenia, energetickému tónusu vlastného tela a sústredenej energie. Niekedy to je jediná myšlienka, ktorá nám pomôže zmeniť pohľad na to, čo nás trápi…

A vďaka zmene pohľadu sa vedie niekedy udiať nádherné a prelomové zmeny. Ja úprimne dúfam, že si každý z vás nájde v knihe presne to, čo potrebuje. Či už je to motivácia a potreba nakopnúť zadok, aby sa osoba konečne rozhýbala, alebo návod na lepšie a presnejšie fungovanie a pochopenie zhmotňovania vlastných myšlienok. Ako používať myseľ? Čo sú to energetické kyvadlá a ako ovplyvňujú našu vlastnú realitu? Ako „uniknúť“ z okov matrixu? Ako začať meditovať a pracovať s energetickými centrami?

Videá točím naozaj veľmi rád, ale ak mám pravdu povedať – nedokážem do nich zachytiť všetko a pekne do detailu, ako sa to podarí knihou, ktorú si môžete kedykoľvek znovu prečítať, či prezrieť zvýraznené a zaujímavé myšlienky. Mnoho informácií v mojich knihách skôr „prichádzalo“ pri písaní, než som ich sám „vytváral“. Je to ten krásny pocit, keď ste v jednom prúde so životom a inšpirácia vami krásne prechádza a vy jej dovolíte sa zhmotniť v podobe písmen a viet v knihe. Nechajte sa inšpirovať. kliknite na zelené tlačítko aj vy a ponorte sa do cesty sebarozvoja.

Zobraziť všetky knihy na e-shope

Tvoriť je láska

Spolu s manželkou sme vytvorili aj Anjelské karty, ktoré vám môžu pomôcť vysvetliť a objasniť aktuálne životné situácie, alebo si môžete nechať poukázať na smer, ktorým by ste sa mali v živote vydať. Taktiež sme zapracovali na krásnom a elegantnom zápisníku, ktorý vás bude sprevádzať počas plánovania vašich cieľov a zároveň to bude miesto, kde si s radosťou zapíšete afirmácie. Všetky naše produkty na predaj si môžete prezrieť nižšie po kliknutí na tlačítko.

Zobraziť knihy, Anjelské karty a zápisníky